Apie mus

UAB „Vainora“ įkurta 2009 metais. Stebint šiuolaikinės visuomenės susidomėjimą valgomo maisto kokybe ir norą patiems atrasti ir patirti sodininkystės, daržininkystės ir gėlininkystės džiaugsmus buvo nutarta gaminti biohumusą – sliekų perdirbtą galvijų mėšlą, dirvožemio gerinimo priemonę. Per šį laikotarpį įgauta didelė patirtis, ištobulintas gamybos procesas, bendradarbiavimas su mokslininkais, ūkininkas, leido pagaminti dirvožemio gerinimo produktą biohumusą. Biohumusas – tai unikalus produktas, kuris stimuliuoja augalą, atgaivina nustekentą dirvožemį, neleidži kauptis nitratams. Daugiau informacijos čia.

Daržininkams, gėlininkams ir sodininkams sukūrėme žemės mišinius biohumuso pagrindu.Biohumuso pagrindu pagaminti mišiniai savo savybėmis neturi analogo lyginant su substrato ar bet kokio kito komposto savybėmis. Įmonės gaminami mišiniai skirti pažengusiems profesionalams ir ekologine daržininkyste besidomintiems entuziastams. Daugiau informacijos čia.

Vainora – biologiškai aktyvus biohumuso ekstraktas. Tai unikalus, produktas, kuris turi platų panaudojimo spektrą. Laistykite kambarines ir lauko gėles, naudokite darže, šiltnamyje laistant augalus bei daigus. Vainora biohumuso ekstrakte išsaugoti visi ekologiškai švarūs vermikomposto elementai su papildomais, grybelių veiklos sukurtais elementais. Tik mūsų pagamintos bioorganinė koncentruota trąša Vainora pavers jūsų daržą, šiltnamį ar gėlių sodą vieta, kurią norėsite pasigirti visiems. Daugiau informacijos čia.